Intuitivní malba životní cesty - Feedback intuitive painting

article291.jpg  

Intuitivní obraz osobní cesty je dárkem na celý život.

Nabízí ti odpovědi na otázky, které tě tíží.

Každý má v sobě všechny odpovědi, které potřebuje. Jen se k nim nemůže pod tlakem myšlenek, problémů (myšlenek), emocí (myšlenek) a ne-mocí (myšlenek) dostat. Intuitivní tvorba je jednou z metod sestupu do sebe samého a odhalení příčin, proč se mi to, či ono nedaří.

Proč se cítíš blbě?

 

Obraz, který se tváří jako abstraktní, je velice konkrétní.

To, že v něm hned neuvidíš konkrétní osoby, předměty a situace, neznamená, že tam nejsou. Prakticky si ho kreslíš a dokresluješ ty sám/sama. Jen se v něm musíš naučit číst. A k tomu stačí chtít.

Odpovědi budeš dostávat přiměřeně času, prostoru, úrovni práce s obrazem a zklidnění mysli.

 

A kdo je ten, co odpovídá?

Tvoje hlava samozřejmě, kdo jiný.

Stejná hlava, která žvatlá, že máš nějaký problém.

A tak se mele hlava s hlavou, zatímco ty můžeš být nezaujatým svědkem tohoto boje. V míru vše pozorovat, jak se věci dějí.

Může to přijít jako blesk z čistého nebe, uprostřed přehlceného dne. Může to přijít, dokonce i když nebudeš zrovna před malbou, tzv. samo tě to docvakne. Většinou to lidé vidí plasticky, tzn. v obraze uvidí konkrétní problém nebo rovnou odpověď na něj. Může se stát, že ti začnou do hlavy naskakovat řešení bez vizuálních efektů. Může se stát, že s tebou bude obraz komunikovat různým sobě vlastním způsobem. Některé nejprve obejme, jiné jakoby vtáhne do své „krajiny“, dalším může uvolnit příběhy, které v sobě dlouho dusí. Slzičky v tomto případě nejsou zbabělostí. Komunikace je rozdílná případ od případu.

Všecho je otázkou pozornosti, tvého vnitřního světa a komunikace sama se sebou. Nic víc. Nehledej v tom ezobláboly o energiích.

Všechno ve světě forem je logické, všechno má svůj řád. Jakákoli forma je v první řadě informace. A informace je produkt mysli. Takže myšlenka.

Pravděpodobně potkáš i spoustu vysvětlovačů, kteří ti budou nahoukávat do hlavy, co tam máš a co tam nemáš. To jsou výklady položené na jejich osobních negacích. ače hlav.

 

Svobodný člověk netrpí potřebou korekce druhých.

Dokud konkrétní věc nerozkryjeme sami, tzn. z našeho úhlu pohledu, nikdy ji nepochopíme, a proto nemůžeme začít žít změnu, která problém odstraní.

 

Tvým úkolem je osvobodit se od myšlenkových pastí.

Pak zavládne emoční stabilita a vnitřní mír.

 

Jak s obrazem pracovat.

Umísti obraz někam, kde ho budeš mít na očích… alespoň periferně. To je pasivní užití. Pochopení doběhnou v pravý čas.

Aktivní užití znamená zastavit se, uvolnit se, zahledět se do obrazu, případně jeho části, která si tě přitáhne, a pak už jen být. To znamená nementální činnost. Jen si uvědomuješ toho, co na obraz kouká a vlastně i proces koukání. Nic neřídíš.

Kdo to nezvládne, může se ptát, když má na co. Oči mu spočinou na odpovídajícím místě, které se stane výchozím bodem pro vstupní asociaci. Dál už půjde vše samo.

 

Intuitivní malby tvořím ve formátech 80×80 cm, 80×120 nebo 50×150.
Intuitivní kresby ve formátu podle přání.

 

Kontakt a pár slov o mně.

 

luky – ✉ info@peramost.cz – ☎ 773 622 708

 

uzenářství Plzák Plzeň
Takhle to všechno začalo.

 

Zalistuj si v podobných tématech…

Intuitivní kresba

Zakázková Intuitivní malba

 

luky – ✉ info@peramost.cz – ☎ 773 622 708